SZC logo

Kiskunhalasi Szakképzési Centrum

OM kód: 203042/013 | 6100 Kiskunfélegyháza, Oskola utca 1-3.

Intézmény logo

Kiskunhalasi SZC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2024. máj. 17.


Admin

    2024. Évi Teöreök Aladár országos tanulói verseny

    A 2024. március 18-25. között megrendezett országos versenyen iskolánkból 35 tanuló indult, akik közül sokan kiemelkedő eredményeket értek el.

    2024. Évi Teöreök Aladár országos tanulói verseny

    Beszámoló

    a 2024. évi TEÖREÖK ALADÁR ORSZÁGOS TANULÓI
    GYORSÍRÓ-, GÉPÍRÓ-, SZÖVEGSZERKESZTŐ-, BESZÉDÍRÓ-,
    DOKUMENTUMSZERKESZTŐ ÉS TÁBLÁZATKEZELŐ VERSENY eredményéről.

    A 2024. március 18-25. között megrendezett országos versenyen iskolánkból igen nagy számban indultak versenyzők. Kolléganőimmel: Hartyániné Barta Judittal és Palásti Anikóval, 35 főt neveztünk gépírásból, szövegszerkesztésből, dokumentumszerkesztésből és táblázatkezelésből.

    Eredményeink:

    GÉPÍRÁS

    Gépírás Tanuló III. kategória (9. osztály)

    Helyezés

    Tanuló

    Szaktanár

    5.

    Pomozi Péter

    Kovácsné Seres Andrea

     

    Gépírás versenyszámban eredményesen szerepeltek alábbi tanulóink is:

    Tanuló I. kategória (11-12. osztály)

    1. Mészáros Zoé Viktória (felkészítő tanár: Palásti Anikó)
    2. Majoros Anna Zsófia (felkészítő tanár: Palásti Anikó)
    3. Homoki-Szabó Anita (felkészítő tanár: Palásti Anikó)
    4. Kun Diána (felkészítő tanár: Palásti Anikó)
    5. Görög Anna Nikolett (felkészítő tanár: Palásti Anikó)
    6. Barta Alexandra (felkészítő tanár: Palásti Anikó)
    7. Mészáros Nikolett Kitti (felkészítő tanár: Palásti Anikó
    8. Seres Noémi Mónika (felkészítő tanár: Palásti Anikó)

    Tanuló II. kategória (10. osztály)

    1. Tóth Tibor (felkészítő tanár: Kovácsné Seres Andrea)
    2. Nagy Anett (felkészítő tanár: Kovácsné Seres Andrea)
    3. Szabó Edmond (felkészítő tanár: Kovácsné Seres Andrea)
    4. Dinnyés Attila (felkészítő tanár: Hartyániné Barta Judit)

    Tanuló III. kategória (9. osztály)

    1. Lukács Adrián János (felkészítő tanár: Kovácsné Seres Andrea)

    GÉPÍRÁS PONTSZERZŐ VERSENY

    (valamennyi sikeres versenyző nettó eredménye alapján)

    Helyezés

    Iskola

    Tanulók

    3.

    Kiskunhalasi SZC

    Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum

    14 fő

     

    SZÖVEGSZERKESZTÉS

    TANULÓ I. kategória (11-12. osztály)

    Helyezés

    Tanuló

    Szaktanár

    6.

    Majoros Anna Zsófia

    Palásti Anikó

    7.

    Görög Anna Nikolett

    Hartyániné Barta Judit

    TANULÓ II. KATEGÓRIA (10. osztály)

    Helyezés

    Tanuló

    Szaktanár

    9.

    Tóth Tibor

    Kovácsné Seres Andrea

    TANULÓ III. KATEGÓRIA (9. osztály)

    Helyezés

    Tanuló

    Szaktanár

    5.

    Pomozi Péter

    Kovácsné Seres Andrea

    Szövegszerkesztés versenyszámban eredményesen szerepeltek alábbi tanulóink is:

    Tanuló I. kategória (11-12. osztály)

    1. Homoki-Szabó Anita (felkészítő tanár: Palásti Anikó)
    2. Kun Diána (felkészítő tanár: Hartyániné Barta Judit)
    3. Pál Henrietta (felkészítő tanár: Hartyániné Barta Judit)

    Tanuló II. kategória (10. osztály)

    1. Füzesi Viktória (felkészítő tanár: Hartyániné Barta Judit)
    2. Hegyi Zalán (felkészítő tanár: Hartyániné Barta Judit)
    3. Nagy Anett (felkészítő tanár: Kovácsné Seres Andrea)
    4. Szabó Boglárka (felkészítő tanár: Hartyániné Barta Judit)
    5. Romsics Éva (felkészítő tanár: Hartyániné Barta Judit)
    6. Mák Zsombor (felkészítő tanár: Hartyániné Barta Judit)

    Tanuló III. kategória (9. osztály)

    1. Turi Fanni (felkészítő tanár: Kovácsné Seres Andrea)
    2. Tímár Fanni (felkészítő tanár: Kovácsné Seres Andrea)
    3. Varga Nelli (felkészítő tanár: Kovácsné Seres Andrea)
    4. Varga Nóra (felkészítő tanár: Kovácsné Seres Andrea)
    5. Zsibrita Dóra (felkészítő tanár: Kovácsné Seres Andrea)
    6. Szabo Hajnalka (felkészítő tanár: Kovácsné Seres Andrea)
    7. Vincze Fanni (felkészítő tanár: Kovácsné Seres Andrea)
    8. Agárdi Zsófia (felkészítő tanár: Kovácsné Seres Andrea)

    SZÖVEGSZERKESZTŐ VERSENY

    csapateredmény

    (iskolánként a 3 legjobb versenyző nettó eredménye alapján)

    Helyezés

    Iskola

    Pontszerző versenyzők

    4.

    Kiskunhalasi SZC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum

    Majoros Anna Zsófia, Görög Anna Nikolett, Pomozi Péter

     

    SZÖVEGSZERKESZTŐ VERSENY

    pontszerző verseny

    (valamennyi sikeres versenyző nettó eredménye alapján)

    Helyezés

    Iskola

    2.

    Kiskunhalasi SZC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum

     

    DOKUMENTUMSZERKESZTÉS

    TANULÓ kategória

    Helyezés

    Tanuló

    Szaktanár

    2.

    Majoros Anna Zsófia

    Palásti Anikó

    6.

    Jéga-Szabó Rebeka

    Palásti Anikó

    10.

    Homoki-Szabó Anita

    Palásti Anikó

    Dokumentumszerkesztés versenyszámban eredményesen szerepelt alábbi tanulónk is:

    1. Kun Diána (felkészítő tanár: Hartyániné Barta Judit)

    DOKUMENTUMSZERKESZTÉS

    pontszerző verseny

    (az intézmény minden sikeres versenyzőjének munkája alapján)

    Helyezés

    Intézmény neve

    Létszám

    6.

    Kiskunhalasi SZC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum

    4 fő

     

     

    DOKUMENTUMSZERKESZTÉS

    csapatverseny

    (iskolánként a 3, legmagasabb pontszámú sikeres dolgozat alapján)

    Helyezés

    Intézmény neve

    6.

    Kiskunhalasi SZC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum

    A versenyzők szaktanáraiként, felkészítőiként büszkék vagyunk arra, hogy ilyen sokan, eredményesen vettek részt e nemes megmérettetésen, a Közgé képviseletében.

    Végezetül annyival egészíteném ki az beszámolómat, hogy hálásan köszönjük a Vezetőség anyagi és erkölcsi támogatását, a nevezési és tagdíjak kiegyenlítését.

    Kiskunfélegyháza, 2024. május 15.

    Az Ügyvitel területen tanító szaktanárok nevében

    Kovácsné Seres Andrea

    KAPCSOLÓDÓ HÍREK


    Jelentkezés a 2024/25-ös tanáév szakképzéseire

    Jelentkezés a 2024/25-ös tanáév szakképzéseire

    A KSZC Közgé 2024/2025-ös tanévében induló szakképzései

    2024. júl. 7.


    Admin

    10 érem a Megyei Atlétika Diákolimpián

    10 érem a Megyei Atlétika Diákolimpián

    2024. április 26-án rendezték meg Kecskeméten a 2023/2024. Tanévi Atlétika Diákolimpia Egyéni és Váltófutó Pályabajnokság Megyei Döntőjét, ahol a Közgé diákjai is megmérettettek.

    2024. ápr. 30.


    Admin

    Végleges felvételi névsorok a 2024/25-ös tanévre

    Végleges felvételi névsorok a 2024/25-ös tanévre

    Örömmel tudatjuk a leendő közgés diákjainkkal és szüleikkel a 2024/2025-ös tanévre felvettek névsorát tagozatonként.

    2024. ápr. 30.


    Admin


    Partnereink

    SZC logo

    Kiskunhalasi Szakképzési Centrum


    Kiskunhalasi SZC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum

    6100 Kiskunfélegyháza, Oskola utca 1-3.

    Telefon: +36 76 / 462-274

    E-mail: kozge.kkfhaza@gmail.com

    OM azonosító: 203042/013


    2024Kiskunhalasi SZC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum